Hej. Iščem moškega, starega 30–45 let, ki ima kreativne interese, vidi človeka kot osebo in ne samo kot spol. Si brez predsodkov, radoveden, prijazen in odprt kot oseba. Meniš, da je seks veliko več kot le fizični užitek; zate gre za vse čute, tako telo kot dušo.
Rad se razvijaš na različnih ravneh in zate ni nič lepo ali grdo, prav ali narobe, normalno ali nenormalno. To je nekaj, kar si vsak sam določa. Morda se ti zdi čudno, da to pišem tukaj, vendar ne iščem moških, starejših od 45 let. V razlog ne bom šla. Imam svoje razloge. Prav tako ne iščem podrejenih moških.








